Relacje z wydarzeń

Kino w bibliotece

Wczorajsze projekcje filmowe, które pierwotnie miały odbyć się pod chmurką, a które z uwagi na deszczową aurę ostatecznie odbyły się w bibliotece, przyciągnęły sporą widownię.


Dopisali zwłaszcza młodzi kinomani, którzy z zainteresowaniem obejrzeli polski film animowany pt. "Gwiazda Kopernika". Opowieść o dzieciństwie przyszłego astronoma zapewniła młodym widzom nie tylko rozrywkę, ale i sporą dawkę wiedzy.
I jak w prawdziwym kinie nie zabrakło popcornu!

Seans dla widzów dorosłych rozpoczął się o godzinie 20:00. Obejrzeliśmy amerykańską superprodukcję science fiction pt. "Moonfall". Twórcy tego obrazu mają już na swoim koncie kilka innych katastroficznych epopei, np. "2012", czy "Dzień Niepodległości". Tym razem "gwiezdni kowboje" (w tych rolach hollywoodzkie gwiazdy: Halle Berry, Patrick Wilson, Donald Sutherland) ratują Ziemię przed zderzeniem z Księżycem.
Wieczór w bibliotecznym kinie bardzo spodobał się uczestnikom. Pojawił się postulat, by kino było cyklicznym wydarzeniem.
Co Wy na to?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu „Kulturalnie, zdrowo i sportowo – cykl działań aktywizujących na Ziemi Wąbrzeskiej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 11. Rozwój lokalny kierowany przez społeczność Działanie 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 realizowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska.

Wyszukaj na stronie

Ostatnio dodane relacje

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.