Promocja powieści "Alter" Jacka Delta

W miniony poniedziałek - 5 marca, Biblioteka wraz z Wąbrzeskim Domem Kultury zaprosiła mieszkańców na spotkanie z autorem, który swoje życie i twórczość złączył z Wąbrzeźnem. Mowa oczywiście o Jacku Stochmalu, który książki wydaje pod pseudonimem Jacek Delt.

Po debiutanckich „Przypadkach Juliana” i kontynuacji jego losów w „Przypadkach Juliana##” autor powrócił z nową „wąbrzeską” powieścią. „To już trzecia pozycja w mojej twórczości – tłumaczył pisarz. - Nie jest to kontynuacja historii Juliana, ale całkiem nowa powieść współczesna, której akcja się toczy w Polsce. Jej główni bohaterowie przeżywają niesamowite przygody i perypetie. To pozycja, która jest opisem ciekawych i nietuzinkowych charakterów postaci”. Dodajmy, że akcja „Altera” w dużej mierze toczy się we współczesnym Wąbrzeźnie, dokąd główny bohater - fotograf Jakub - powraca po długiej nieobecności. Tu poznaje nowe, ciekawe osoby, które wnoszą do jego życia sporo zmian i komplikacji.
Spotkanie autorskie, w miłej kawiarnianej atmosferze poprowadziła dyrektor Biblioteki Aleksandra Kurek. Wszyscy przybyli mieli szansę zakupić promowaną książkę, zdobyć autograf, a także wygrać okładkowy fotos, również autorstwa Jacka Stochmala.

Aromatyczna kawa, słodkie „co nieco” i swobodna rozmowa z nietuzinkowym człowiekiem… Czy można wyobrazić sobie lepiej spędzone popołudnie? Polecamy Państwa uwadze inne spotkania z twórcami, organizowane przez MiPBP w Wąbrzeźnie!

Agnieszka Błaszak