Akcja! Czytamy! nagrody rozdane

Najwytrwalsi uczestnicy konkursu czytelniczego Akcja! Czytamy! wczoraj odebrali nagrody.

Do zabawy Filia nr 1 wąbrzeskiej biblioteki na Osiedlu Tysiąclecia, zaprosiła dzieci w wieku 7-10 lat. Zadaniem konkursu było rozbudzanie zainteresowań 📚 czytelniczych i literackich, kształtowanie nawyku regularnego czytania oraz rozwój intelektualny dzieci. Podobnie jak w ogólnopolskiej akcji dla przedszkolaków Mała książka - wielki człowiek, uczestnicy zabawy otrzymali KARTĘ AKTYWNEGO CZYTELNIKA, na którą naklejali naklejki za każdorazowe odwiedzenie biblioteki, zakończone wypożyczeniem co najmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego.
 W wielkim finale znalazło się pięć osób, które z radością gościliśmy wczoraj w Bibliotece na małym podwieczorku. Nie zabrakło oczywiście nagród, które odebrali:
Kacper Pietruszewski, Nikodem Orzechowski, Piotr Ogorzałek, Paulina Jakubicz i Anastazja Jakubicz. Serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Błaszak