Postacie z Bajek - galeria prac

Kilka dni temu biblioteka ogłosiła konkurs plastyczny z okazji zbliżającego się Dnia Postaci z Bajek.

Konkurs skierowany był do najmłodszych: przedszkolaków i uczniów klas 1-3. Zaproszenie, do stworzenia portretu swojej ulubionej bajkowej postaci przyjęło aż szesnaścioro młodych artystów. Nie wyłoniliśmy zwycięzcy ponieważ wszystkie prace, w naszej ocenie - zasługiwały na nagrodę, a przynajmniej na wyróżnienie. I tak w naszej galerii znalazła się Kicia Kocia i Puchatek, Krecik i Roszpunka. Okazuje się, że ktoś bardzo lubi Szyszkowego Dziadka i znalazł się też wielbiciel Wróbelka Elemelka. Dzieci nadal kochają Czerwonego Kapturka oraz Jasia i Małgosię. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy! Niestety zaskoczyła nas nieco rzeczywistość i w związku z zamknięciem biblioteki od poniedziałku musimy przełożyć uroczystość rozdania nagród. O możliwym terminie tej uroczystości poinformujemy niebawem.