Pani Asia na emeryturze

W piątek, 24 lipca bibliotekarki oficjalnie pożegnały odchodzącą na emeryturę koleżankę Joannę Górecką.

Były wzruszające przemówienia, kwiaty 💐, prezenty 🎁, wspomnienia ⏳
Joasia przez długie lata prowadziła Filię nr 1, najpierw przy ulicy Sportowej, a ostatnio w budynku SP 3 przy ul. Tysiąclecia. Filia dowodzona przez Asię to nie tylko wypożyczalnia książek, to miejsce spotkań, wymiany opinii, spostrzeżeń. A nawet jeśli tylko ploteczek, to bardzo lubiane i często uczęszczane przez okolicznych mieszkańców. Joasia rozwinęła też pięknie współpracę z najmłodszymi czytelnikami. Cotygodniowe spotkania w bibliotece, głośne czytanie, jurorowanie w konkursach pięknego czytania i recytacji, dyskusyjny klub książki dla dzieci – wszystkie te działania zaszczepiły w dzieciakach miłość do książek, potrzebę czytania i regularnego odwiedzania biblioteki.
💔 Joasia była bardzo lubianą bibliotekarką, czemu wyraz czytelnicy dawali nie raz. Taki list dotarł do na biblioteki z okazji tegorocznego Dnia Bibliotekarza--> Przeczytaj

🍀 Asiu życzymy Ci pięknego czasu na emeryturze❗️ Wypełnionego pasją, radością z codzienności, miłością najbliższych, życzliwością postronnych. Zaglądaj do nas jak najczęściej. Zastąpić Ciebie nie będzie łatwo❗️