Relacje z wydarzeń

Dziecięcy DKK dumny z Wąbrzeźna

21.02.br w Filii nr 1 spotkały się dzieci z Koła DKK.

 

Spędziliśmy wspólnie bardzo miłe chwile z uwagi na temat - 100.rocznica powrotu Wąbrzeźna do macierzy. Temat został opracowany za pomocą prezentacji medialnej przez moderatora grupy, bibliotekarkę Joannę Górecką. W skupieniu obejrzeliśmy slajdy opowiadające historię naszego miasta. Bardzo łatwo nam się dyskutowało, ponieważ dzieci znały temat z lekcji szkolnych i opowiadań rodziców. Pokazane na ekranie fotografie dawnego i obecnego Wąbrzeźna wzbudziły duże zainteresowanie. Jednoznacznie stwierdziliśmy, że nasze miasto ma bardzo ciekawą historię, z której możemy być dumni.

Joanna Górecka

IMG 0432

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.