O Lipowej Klinice na dziecięcym DKK

22 marca br. na spotkaniu dziecięcego koła DKK klubowicze poznali małą weterynarz Misię, która w magicznej Lipowej Klinice pomaga swoim czworonożnym pacjentom – relacjonuje Joanna Górecka, bibliotekarka z Filii nr 1 wąbrzeskiej biblioteki.

Misia to wesoła dziewczynka, która przeżywa mnóstwo wspaniałych przygód ze zwierzakami, którymi się opiekuje. We wspólnych zabawach zawsze towarzyszy jej przyjaciel, piesek Popik.
„– To książka dla wszystkich, którzy kochają zwierzęta” – podkreślają klubowicze. „-Wiele można się z niej dowiedzieć o zwierzętach” – dodają.
"Misia i jej mali pacjenci" autorstwa Anieli Cholewińskiej-Szkolik to wzruszające, mądre i ciepłe historie, które na długo zapadają dzieciom w pamięć. Lekturę serii o Lipowej Klinice polecamy wszystkim małym czytelnikom.

klinika 032019