Komisja Rady Miasta na obradach w bibliotece

W piątek – 1 marca odbyło się posiedzenie Komisji Oświaty, Sportu i Rekreacji Rady Miasta Wąbrzeźno.

Radni rozpoczęli swoją pracę o godz. 14.00 i obradowali nigdzie indziej, tylko w siedzibie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. Matejki 11 B. Przewodniczący komisji Marcin Lewicki na posiedzenie zaprosił przedstawicieli klubów sportowych, placówek oświatowych i kulturalnych. Przedstawili oni radnym informacje z działalności w 2018 roku. Pochwalili się również osiągnięciami oraz sygnalizowali palące problemy. Dyrektorzy szkół wskazywali szczególnie na potrzeby remontowe w placówkach. Dyrektor Biblioteki Aleksandra Kurek przedstawiła raport z działalności instytucji, statystyki związane z liczbą użytkowników, zbiorów i czytelnictwa oraz omówiła innowacyjne formy pracy z czytelnikiem stosowane w nowej siedzibie.

komisja01

komisja02