Noworoczna narada bibliotekarzy

W środę, 9 stycznia br. Biblioteka Wąbrzeska gościła na noworocznej naradzie, bibliotekarki z powiatu wąbrzeskiego.

Przybyły do nas dyrektor GBP w Płużnicy Izabela Niedbała, kierownik GBP w Pływaczewie Grażyna Góralska, kierownik GBP w Wielkich Radowiskach Beata Górecka, po. Dyrektor GBP w Książkach Marta Wójcik, z GBP w Wałyczu Mariola Guntowska, z GBP w Dębowej Łące Justyna Kułakowska, z GBP w Ryńsku Edyta Miś oraz z biblioteki w Nowej Wsi Królewskiej Bożena Betcher. Celem spotkania było krótkie szkolenie odnośnie ustawy o RODO oraz wymiana doświadczeń po cyklu szkoleń przeprowadzanych przez Bibliotekę Wojewódzką Książnicę Kopernikańską pn. "Kretywni i Aktywni”. Wąbrzeskie bibliotekarki, które uczestniczyły w warsztatach medialnym, filmowym, teatralnym oraz poświęconym tworzeniu escape room w bibliotece podzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionym ze szkoleń.

Agnieszka Błaszak