Bibliotekarki z powiatu toruńskiego z wizytą w naszej bibliotece

W środę, 28 listopada bibliotekarki z podregionu toruńskiego zrealizowały wyjazd studyjny do wąbrzeskiej biblioteki. Celem spotkania była wymiana doświadczeń, zapoznanie się z działalnością naszej placówki i co najważniejsze zwiedzanie całego budynku – od magazynów po pracownie biblioteczne.

Gości powitała dyrektor wąbrzeskiej biblioteki Aleksandra Kurek, oprowadziła po budynku oraz zaprezentowała pokaz multimedialny o dokonaniach naszej placówki w ostatnim roku.
Po części oficjalnej przyszedł czas na kawkę, słodkie co nieco i rozmowy w kuluarach. Nowe pomysły na imprezy biblioteczne, na spotkania autorskie, zabawy dla dzieci będą z pewnością efektem tego spotkania. Dziękujemy koleżankom za odwiedziny i wszystkie miłe słowa pod adresem naszej biblioteki.
Pozdrawiamy i polecamy się wdzięcznej pamięci.

Agnieszka Błaszak