Relacje z wydarzeń

DKK w Gruzji

Ubiegły wtorek obfitował w zebrania społeczności skupionych wokół biblioteki! Oprócz spotkania Klubu Filmowego odbyło sie też spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Jubileusz w Klubie Filmowym

Nim biblioteczna sala spotkań zamieniła się wczoraj w salę kinową i rozpoczęła się projekcja filmu z audiodeskrypcją odbyła się niezwykle miła uroczystość.

Magdalena Kordel w Wąbrzeźnie - relacja

Obiecywaliśmy Wam spotkanie pełne dobrych wibracji, śmiechu i kobiecej mądrości? Obiecywaliśmy historie, które otulają jak ciepły koc, czy ulubiony sweter? Obiecywaliśmy! I słowa dotrzymaliśmy. Mogły się o tym przekonać wszystkie osoby, które przyjęły nasze zaproszenie na Dzień Kobiet (nie tylko dla kobiet) z Magdaleną Kordel w wąbrzeskiej bibliotece.

Prof. Marek Bryx i jego "Kalejdoskop"

Spotkanie autorskie z rodzimym twórcą, pochodzącym z naszego miasta, czy choćby regionu zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem, a frekwencja wyraźnie rośnie. Tak było i tym razem na spotkaniu z profesorem Markiem Bryxem, który w Wąbrzeźnie się urodził, tu chodził do szkoły, działał w harcerstwie, i którego rodzina osiadła tu od wielu pokoleń.

Spotkanie z Markiem Strzelichowskim - relacja

Spotkanie o Gruzji z Markiem Strzelichowskim zaczęło się wczoraj iście po gruzińsku - wzniesieniem tradycyjnego toastu „gaumardżos” ("za zwycięstwo" polski odpowiednik "na zdrowie") gruzińskim winem, którym poczęstował nas prelegent.

Wyszukaj na stronie

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.