Spotkanie z książką C. Ingelman – Sundberg "Seniorzy w natarciu"

5.11. podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych rozmawiano o pełnej humoru komedii kryminalnej pt. „Seniorzy w natarciu” C. Ingelman – Sundberg.

Kiedy grupce seniorów przebywającej w domu spokojnej starości doskwiera nuda, jedzenie bez smaku oraz złe traktowanie ze strony personelu i kierownictwa, pensjonariusze postanawiają to zmienić zakładając emerycką szajkę. Przekonaj się sam czytelniku jak grupka emerytów świetnie sobie radzi w przezabawnej opowieści kryminalnej bez rozlewu krwi i trupa w tle. Zgodnie z opinią klubowiczów książkę czyta się z uśmiechem na twarzy i z przyjemnością sięgną po kolejne pozycje autorki chociażby „Emerycka szajka idzie na całość” czy „Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem”.
Na kolejne zaplanowano książkę Marcina Mellera ”Sprzedawca arbuzów”.

Marzena Seroka