Spotkanie z książką Szczepana Twardocha "Król"

26.06.2018r. o godz.16.00 odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu dla Dorosłych (uczestniczyło 10 osób), by podyskutować o książce Szczepana Twardocha pt. „Król”.

Powieść bardzo przystępna, nawiązująca do środowiska przedwojennej Warszawy lat 30. XX w. i relacji polsko – żydowskich. W ocenie klubowiczów powieść bardzo mocna, trzymająca w napięciu - w scenerii gangsterów, alkoholu, treningów i walk bokserskich.
Na kolejnym spotkaniu klubowicze podzielą się opiniami o reportażu Swietłany Aleksijewicz pt. „Cynkowi chłopcy”.

Marzena Seroka

dkk.06.2018 1dkk.06.2018 3

Wyszukaj na stronie

Informujemy, że w związku z koniecznością spełnienia wymogów sanitarnych oraz zmianami organizacji pracy,
zwroty oraz wypożyczenia książek będą możliwe od 11 maja br.

W początkowym okresie czynna będzie jedynie Biblioteka Główna przy ul. Matejki 11 B.
Przypominamy, że z jej zbiorów mogą korzystać wszyscy czytelnicy, również ci zapisani w Filii nr 1.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, obowiązywać będą pewne ograniczenia.