Lato w Bibliotece

Jak co roku zapraszamy na pełne wrażeń Lato w Bibliotece!

Tym razem udowodnimy, że nie trzeba daleko wyjeżdżać, by spędzić miło czas. Zapraszamy na "Wakacyjną przygodę w Wąbrzeźnie"! W dniach 17-28 lipca w Filii dla dzieci odbędą się, pełne atrakcji spotkania dla dzieci w wieku 8-12 lat. U nas rozwiną skrzydła mali artyści, będziemy rysować, malować, ciąć i składać. Rozruszamy szare komórki grając w gry edukacyjne, przygotujemy inscenizację jednej z wąbrzeskich legend, poznamy dobranocki z dawnych lat i wspólnie poczytamy wiersze. Wszystko jak zawsze w miłej atmosferze, ze wsparciem animatorów, w klimatyzowanej sali i ze słodkim co nieco.

Chętne dzieci można jeszcze zapisywać pod numerem telefonu:
☎️ (56) 688 18 21 wew. 12 | ul Matejki 11 B

Szczegóły na plakacie

Tegoroczne zajęcia organizujemy we współpracy ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska w ramach realizacji projektu „Kulturalnie, zdrowo i sportowo – cykl działań aktywizujących na Ziemi Wąbrzeskiej”. Projekt dofinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

WAKACJE 2018

WAKACJE 2109