DKK dla dzieci. Zapisz się!

Filia nr 1 wąbrzeskiej biblioteki zaprasza dzieci ze szkół podstawowych na spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci.

Spotkania Klubu odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych: 7-9 lat i 10-13 lat.

Na spotkanie w grupie młodszej zapraszamy 16 listopada o godz. 14.00, a na spotkanie w grupie starszej 25 listopada o godz. 15.00

Jesteś uczniem szkoły podstawowej❓
📖 Lubisz czytać❓ I nie mówimy tu o lekturach 😉
Zapraszamy Cię na spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci.
W przyjaznej atmosferze, w niewielkim gronie będziemy czytać wspólnie wybrane książki i o nich rozmawiać.
🔸Wzbogacisz swoje słownictwo❗️
🔹Rozbudzisz wyobraźnię❗️
🔸Poprawisz ortografię❗️
🔹Znajdziesz się w gronie takich samych "książkolubów"❗️

Chcesz się dowiedzieć więcej❓
Wpadnij do pani Oli, do Filii bibliotecznej nr 1 ul. Tysiąclecia 1, budynek SP 3, zadzwoń --> tel. (56) 622 90 96​ lub napisz --> e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.