Aktualności

Ale jazz!

Rozmowy o jazzie, muzyczna parada przez miasto, rodzinny piknik, wystawa, warsztaty muzyczne i jam session, a przede wszystkim koncerty na żywo z udziałem gwiazd: Marka Napiókowskiego i EWY BEM.


Tego wszystkiego możecie się spodziewać po drugiej edycji wąbrzeskiego festiwalu jazzowego WąbJAZZno!
Wydarzenia festiwalu, po raz drugi organizowanego przez Stowarzyszenie Forma, rozpoczną się 3 sierpnia w wąbrzeskiej bibliotece ROZMOWAMI JAZZOWYMI.
Gościem biblioteki będzie JERZY SZCZERBAKOW dziennikarz muzyczny, radiowiec, popularyzator jazzu. W rozmowie z dyrektor biblioteki Aleksandrą Kurek przybliży uczestnikom "cały ten jazz".
Serdecznie zapraszamy w środę, 3 sierpnia na godz. 18.00. WSTĘP WOLNY.

 

Organizatorzy zapewniają, że “JAZZ nie gryzie”, co więcej, daje szerokie spektrum możliwości. Muzyka na bardzo dobrym poziomie, zagrana na żywo, gdzie publiczność ma wpływ na grających muzyków tak samo, jak muzycy na publiczność, jest świetną okazją do promowania wolności twórczej, kreatywnego postrzegania świata. To wyśmienita okazja dla każdego na odkrywanie i rozwijanie własnych pasji i talentów.

"WąbJAZZno jest efektem całej masy przypadków, porozrzucanych w czasie i przestrzeni, wielu lat dojrzewającej koncepcji i ciekawych zbiegów okoliczności. Nie można nie docenić entuzjazmu sporej grupy osób, chcących poświęcić swój czas, a w przypadku mecenasów i partnerów WąbJAZZna – wsparcia finansowego na organizację tego wydarzenia. Dzięki temu marzenia i pomysły będą miały szansę stać się w niedalekiej przyszłości inspirującymi przeżyciami, a w tej dalszej wspaniałymi wspomnieniami".

 

Partnerem Festiwalu Jazzowego WąbJAZZno jest Województwo Kujawsko – Pomorskie.

Festiwal dofinansowano z budżetu Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.