Najlepszy Ambasador po raz drugi!

Wąbrzeska biblioteka po raz drugi została wyróżniona tytułem Najlepszego Ambasadora.

W roku 2020 współpracowaliśmy z Wydawnictwem Jungoffska przy organizacji ogólnopolskiego konkursu o Pippi. W roku ubiegłym ponownie zostaliśmy Ambasadorem, tym razem konkursu filmowego o Detektywie Blmokviście. Obie  postaci stworzyła szwedzka pisarka Astrid Lindgren, a konkursy miały na celu promowanie jej twórczości, a także propagowanie czytelnictwa wśród dzieci. Konkurs o Pippi okazał się wielkim sukcesem, a biblioteka  wąbrzeska zdobyła tytuł Najlepszego Ambasadora. Nagrodę stanowiło spotkanie z Edytą Jungowską, które odbyło się w czerwcu 2021 roku.

A wczoraj otrzymaliśmy od Wydawnictwa Jung-off-ska mail tej treści:

Serdecznie dziękujemy za udział i wsparcie w organizacji konkursu z okazji 75. urodzin Detektywa Blomkvista.
Konkurs zakończony, laureaci wyłonieni.
Również organizatorzy wybrali najaktywniejszego Ambasadora.

Miło nam zakomunikować, że po raz kolejny mamy przyjemność złożyć Państwu szczere gratulacje i ogłosić Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Witalisa Szlachcikowskiegoże w Wąbrzeźnie, NAJbardziej zaangażowanym Ambasadorem tego konkursu.

Składamy wyrazy uznania dla całego zespołu biblioteki.
Dziękujemy za włożony wysiłek i wkład pracy w organizację wydarzenia.
Spotkanie z panią Edytą u państwa odbędzie się we wspólnie ustalonym terminie.

Zapraszamy na stronę konkursu https://jungoffska.pl/informacja/78/o-konkursie, gdzie są do obejrzenia wszystkie nagrodzone filmy.
Serdecznie pozdrawiamy,
zespół Wydawnictwa Jung- off-ska