Misie świętują!

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA
25 listopada obchodzimy święto Pluszowego Misia – najmilszej Przytulanki i najlepszego przyjaciela dzieci. Z tej okazji bibliotekarka Filii dla Dzieci przygotowała dla przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola „Bajka” miłą niespodziankę.

W piątek 24 listopada oraz poniedziałek 27 listopada wraz ze swoim pluszakiem odwiedziła ich i zaprosiła do wspólnej zabawy. Tego dnia dzieci również przyniosły do przedszkola swoje Misie. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże. Białe, brązowe i kolorowe. A każdy był piękny i wyjątkowy, i oczywiście chętny do wspólnej zabawy. Były więc tańce, piosenki i wiersze. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w licznych konkurencjach plastycznych, ruchowych i zgadywankach. Nie zabrakło również wspólnego czytania misiowych książeczek. Dzieciom bardzo podobały się przygody „Maszy i Niedźwiedzia” oraz „Złotowłosej”. Każda z grup przygotowała dla swoich maskotek krótki występ artystyczny.
Dorota Sionkowska