Posłuchaj audiobooka!

We współpracy z Wydawnictem Jungoffska przygotowaliśmy dla dzieci nowy konkurs.

Kto pokusi się o odpowiedź (jeszcze do końca tygodnia - 23 maja) na 5 pytań dotyczących historii o Pożyczalskich autorstwa Mary Norton oraz Wydawnictwa ma szansę na zdobycie audiobooka, który mistrzowsko czyta Edyta Jugnowska. Na zachętę mamy dla Was kilka fragmentów do odsłuchania. Polecamy!

PYTANIA KONKURSOWE
Gdzie mieszkają Pożyczalscy?
Kto jest autorem serii o Pożyczalskich?
Jakiego rodzaju książki są specjalnością
Wydawnictwa Jungoffska?
Kto jest szefową tego Wydawnictwa?
Wyobraź sobie, że zniknęła twoja ulubiona rzecz. To pewnie sprawka Pożyczalskich! Opisz w kilku zdaniach co to była za rzecz i do czego może ona posłużyć Pożyczalskim?

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą audiobooków Wydawnictwa Jungoffska, które specjalizuje się w klasyce dziecięcej. Znajdziecie tam nie tylko "Pożyczalskich", ale i "Dzieci z Bullerbyn", "Pippi", "Doktora Dolittle" i wiele innych wspaniałych historii w interpretacji wyśmienitych aktorów: Edyty Jungowskiej i Piotra Fronczewskiego.