Co wiesz o książce? Konkurs dla uczniów

"Co o mnie wiesz?" To nasza propozycja konkursowa dla uczniów wąbrzeskich szkół podstawowych z okazji Dnia Książki.

UWAGA! przedłużamy termin nadsyłania odpowiedzi do 3 maja 2021 (godz. 24:00) Rozstrzygnięcie konkursu następi podczas Tygodnia Bibliotek (8-15 maja 2021)

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich to doroczne święto organizowane przez UNESCO. Obchodzony jest 23 kwietnia nieprzypadkowo. Data ta wybrana została, jako symboliczna dla literatury światowej, bo w tym dniu zmarli m. in. Miguel de Cervantes i William Szekspir.
W dniu tak ważnym dla książki warto sprawdzić jaką mamy wiedzę o jej dziejach. Konkurs kierujemy do uczniów wąbrzeskich szkół podstawowych. Spróbujcie zmierzyć się z naszym testem!

Po każdej prawidłowej odpowiedzi odkryjecie kawałek obrazka i poznacie hasło, które należy przesłać na adres:
do 30 kwietnia 2021 r., do godz. 24.00. wraz z danymi: IMIĘ I NAZWISKO, KLASA, SZKOŁA i ZGODA RODZICA/OPIEKUNA NA UDZIAŁ

Spośród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy 3 atrakcyjne nagrody.
Informacje o nagrodzonych podamy do 5 maja 2021 r. na naszej stronie i w mediach społecznościowych.
Na udział dziecka w konkursie potrzebna jest zgoda rodzica/opiekuna, którą znajdziecie tutaj.
Zapoznajcie się z Regulaminem i POWODZENIA!