Promocja książki Jacka Stochmala pt. „ Alter”

5 marca o godz. 17.00 zapraszamy Państwa na promocję książki pt. „Alter” Jacka Stochmala.
Po dwóch częściach opowieści o Julianie, kolejna książka Jacka Delta opisuje losy nowego bohatera. - Tym razem jest to Jakub, fotograf, który po dłuższej przerwie odkurza aparat i wraca do swojego hobby.

Nie przychodzi mu to jednak łatwo. Boryka się z trudną przeszłością i skomplikowaną teraźniejszością. Ten miłośnik swojego ukochanego Torunia coraz więcej czasu spędza w Wąbrzeźnie, gdzie poznaje nowe, ciekawe osoby, które wnoszą do jego życia sporo zmian. Czy wszyscy oni są życzliwi Jakubowi…? – mówi autor książki.
Wielość wartkich niezależnych i przecinających się wątków przyciąga wzrok i uwagę czytelnika, który z nieskrywanym zaskoczeniem stwierdza, że to już koniec książki... Czy tytułowy Alter to postać, czy też rzecz, przedmiot…? Warto znaleźć odpowiedź na to pytanie przychodząc na spotkanie z twórcą tej nowości wydawniczej.

Dorota Otremba, WDK