Akcja Czytamy! na Filii nr 1

Filia nr 1 na Osiedlu Tysiąclecia zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat do udziału w Akcji Czytamy!

Zabawa zaproponowana przez bibliotekarkę Aleksandrę Rzeczewską ma na celu rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i literackich, kształtowanie nawyku regularnego czytania oraz rozwój intelektualny dzieci. Podobnie jak w ogólnopolskiej akcji dla przedszkolaków Mała książka - wielki człowiek, uczestnicy zabawy otrzymują KARTĘ AKTYWNEGO CZYTELNIKA, na którą będą naklejać naklejki za każdorazowe odwiedzenie biblioteki, zakończone wypożyczeniem co najmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego. Po uzbieraniu 10 naklejek – do 30 czerwca - czytelnik zostanie odpowiednio nagrodzony.
W przypadku większej ilości uczestników, nagrody będą losowane spośród osób, które zdobędą 10 naklejek.
Do zabawy można dołączyć w dowolnej chwili.

Wasza osiedlowa biblioteka na Was czeka!

Zapoznaj się z REGULAMINEM