Od poniedziałku wypożyczamy!

Zgodnie z zaleceniami Biblioteki Narodowej od poniedziałku wznawiamy działalność❗️

Zapraszamy do Wypożyczalni dla dorosłych, do Filii dla dzieci i Filii bibliotecznej nr 1 na Osiedlu Tysiąclecia. Wypożyczenia nadal będą przebiegać w pełnym reżimie sanitarnym, bez dostępu do półek. Zachęcamy do wcześniejszych rezerwacji książek mailowo bądź telefonicznie.
☎️ 56 688 18 21
(wew. 10 - Wypożyczalnia dla dorosłych/ wew. 12 - Filia dla dzieci)
☎️ 56 622 90 96​ (Filia nr 1)