Nasza Pippi wyróżniona!

82 limeryki i 197 prac plastycznych wpłynęło z całej Polski na konkurs 75 urodziny #latozPippi organizowany przez Wydawnictwo Jung-Off-Ska❗️

✏️🖌 Wąbrzeska biblioteka jako jeden z Ambasadorów przeprowadziła lokalny etap konkursu i przesłała do części ogólnopolskiej cztery limeryki oraz pięć prac plastycznych.
👩‍👦👨‍👧 W konkursie brały udział "rodzinne duety", czyli dziecko wraz z osobą dorosłą. Celem tej zabawy było kreatywne spędzanie wolnego czasu przez rodziny, możliwość zaprezentowania zdolności plastycznych i literackich oraz promocja twórczości Astrid Lindgren- twórczyni postaci Pippi.
🥳 Miło nam poinformować, że w etapie ogólnopolskim jedna z prac naszego lokalnego konkursu została dostrzeżona przez Jury, uzyskując wyróżnienie. Była to praca w wykonaniu duetu Tosia Błaszak wraz z ciocią Izabelą inspirowana obrazem Edgara Degas.
Gratulujemy❗️