Noc Bibliotek 2019 odbierz wejściówkę!

W sobotę 5️ października zapraszamy do uczestnictwa w ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek!

W tym roku akcja przebiega pod hasłem "Znajdźmy wspólny język". Noc w naszej Bibliotece zaczynamy:

o godz. 16.00 warsztatami rodzinnymi pt. "Mój sąsiad jest Chińczykiem". Spróbujemy mówić po chińsku, pisać a może nawet śpiewać. W końcu podobno co piąty człowiek na świecie jest Chińczykiem, zatem na pewno warto znaleźć wspólny język ;-)
👨‍👩‍👧‍👦🇨🇳🍜🥠🈯️⛩🎎🧧
O 17.30 spróbujemy - rodzinnie - zgłębić język sztuki, a zwłaszcza wielkiego malarza Vincentego van Gogha. Zapraszamy do wspólnego malowania, kolorowania i na wirtualną wystawę artysty.
👨‍👩‍👧‍👦🌻🌟🎨🎥🖌🧩🎨
O 20.00 po raz pierwszy w Wąbrzeźnie odbędzie się silent party. Impreza muzyczna w słuchawkach - połączy nas taniec, nie rozdzielą gusta muzyczne! Na silent party obowiązują wejściówki - do odebrania w Bibliotece.
🎧🤩🥳💃🕺👫🎶🎧
Podczas trwania imprez, w bibliotece czynne będzie stoisko Spółdzielni Socjalnej BAZA, na którym będzie można się zaopatrzyć w napoje i przekąski.

Noc Bibliotek- Zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejścówek na pierwsze w Wąbrzeźnie SIELENT PARTY!

Noc bibliotek 2019 Wąbrzeźno plakat