Książki na przedwiośnie - IBUK Libra

Bieżący tydzień, od 03 do 09 marca upłynie pod znakiem książek elektronicznych.

Zainicjowane w 2004 r. święto e-książki obchodzone jest na całym świecie i ma na celu promocję oraz popularyzację e-czytania. Wąbrzeska biblioteka ma w swojej ofercie bezpłatny dostęp do platformy książek elektronicznych IBUK Libra. Każdy czytelnik może otrzymać od nas kod PIN i korzystać swobodnie z ponad 1500 tytułów zakupionych przez bibliotekę. Czytać można o każdej porze i na dowolnym nośniku – telefonie, tablecie, komputerze. Z okazji przypadającego właśnie Tygodnia Książki Elektronicznej IBUK Libra przygotowała specjalną akcję promocyjną dla czytelników. W okresie od 6 do 24 marca br. oferta zostanie wzbogacona o dostęp do ponad 7 000 nowych tytułów z czterech kategorii. Już dziś zapytaj bibliotekarza o swój kod PIN i korzystaj z e-książek, jak i kiedy chcesz!

plakacikLibra