Kwiatki i sukienki. Dzień Kobiet tylko w Bibliotece!

Pierwsza taka impreza w bibliotece! Niezapomniane wrażenia gwarantowane! 8 marca o godz. 17.00 zapraszamy na koncert duetu Kwiatki!

Zaszalejemy w rytm alternatywnego popu, napijemy się pysznej kawy (i nie tylko ;-) pogadamy i wyluzujemy. A na koniec to, co my dziewczyny lubimy najbardziej... wymienimy się ciuchami! Będą konkursy i okazje do zdobycia atrakcyjnych nagród. Już dziś odbierz darmową wejściówkę na to wydarzenie. Szczegóły na plakacie i na naszym funpage'u na Facebooku.

kwiatki plakat

Informujemy, że w związku z koniecznością spełnienia wymogów sanitarnych oraz zmianami organizacji pracy,
zwroty oraz wypożyczenia książek będą możliwe od 11 maja br.

W początkowym okresie czynna będzie jedynie Biblioteka Główna przy ul. Matejki 11 B.
Przypominamy, że z jej zbiorów mogą korzystać wszyscy czytelnicy, również ci zapisani w Filii nr 1.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, obowiązywać będą pewne ograniczenia.