Konkurs na grę fantasy

Wąbrzeska Biblioteka została patronem kulturalnym ogólnopolskiego konkursu na grę pudełkową inspirowaną uniwersum Kronik Dwuświata.

Jest to seria fantasy Pawła Kopijera - "Mrok we krwi" i "Czempion Semaela".

Głównym celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa wśród młodzieży poprzez powiązanie książki z grą planszową bądź karcianą. Dodatkowo aspiracją konkursu jest budowanie u młodzieży motywacji do rozwoju kreatywności, twórczości i przedsiębiorczości. Udział w konkursie daje młodym ludziom okazję do budowania umiejętności pracy w zespole oraz prowadzenia projektu według własnych koncepcji.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

W konkursie mogą brać udział zespoły od 2 do 5 osób w wieku od 10 do 24 lat. Każdy zespół musi mieć pełnoletniego Opiekuna, który potwierdza zgłoszenie zespołu, przesyłane do Organizatora.
W konkursie mogą wziąć udział też zespoły składające się wyłącznie z osób pełnoletnich, ale startują wówczas w osobnej kategorii "Dorośli". Zespół wyznacza wówczas jednego z członków na Opiekuna.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej ORGANIZATORA.

GraPlakat