Bezpłatne szkolenia komputerowe.

Urząd Miasta Wąbrzeźno zaprasza mieszkańców do skorzystania z oferty darmowych szkoleń podnoszących kompetencje cyfrowe.

Chcesz założyć stronę internetową? Masz trudność z wysyłaniem przelewów przez Internet? A może nie wiesz, jak wyszukiwać ciekawe oferty albo niepewnie poruszasz się np. po Facebooku?
Możesz to zmienić! Zapraszamy Cię do udziału w szkoleniu komputerowym! Kursy odbywać się będą w Wąbrzeźnie  (także w Bibliotece!) i poprowadzi je wykwalifikowany instruktor. Nie poniesiesz żadnych kosztów! Jest tylko jeden warunek - aby wziąć w nim udział, musisz mieć ukończone 25 lat lub ukończysz je w tym roku. Zapisy do 14 grudnia w Urzędzie Miasta Wąbrzeźno (pok. nr 16), ul. Wolności 18, tel. 56 688 45 40.

Szkolenia prowadzone będą w modułach:

„Tworzę własną stronę internetową (blog)” ( Grupa I) – 12 osób;
„Moje finanse i transakcje w sieci” ( Grupa II) – 24 osoby;
„Kultura w sieci” (Grupa III) – 12 osób;
„Działam w sieciach społecznościowych” (Grupa IV) – 36 osób.

Zajęcia organizowane będą w czasie weekendów. Ogólny wymiar czasu zajęć 12 godzin.

Szczegółowe informacje na temat zasad prowadzonej rekrutacji oraz wykaz dokumentów, które należy złożyć, znajdują się w Regulaminie naboru i uczestnictwa - znajdziesz go tutaj.